• Kancelaria notarialna Pabianice, notariusz Pabianice, akty notarialne Pabianice
  • Kancelaria notarialna Pabianice, notariusz Pabianice, akty notarialne Pabianice
 
 
 
 

NICI VAGINAL NARROWER

 
 

Dlaczego Vaginal Narrower


Przebyty poród drogami natury, a szczególnie ten wymagający sporego nacięcia krocza czy użycia kleszczy położniczych bądź próżno ciągu może powodować dyskomfort związany z luźnym wejściem do pochwy. To nie tylko „defekt” estetyczny, który zmniejsza satysfakcję seksualną obu partnerów. Zbyt duża ilość wydzieliny z otwartej pochwy drażni okolice sromu, powodując otarcia czy wtórne zakażenia narządów płciowych. Można temu zapobiec stosując lifting krocza nićmi Vaginal Narrower
Zabieg wykonywany jest w sposób podobny jak tradycyjna plastyka krocza, ale jest mniej inwazyjny, dzięki czemu możemy go wykonać w miejscowym znieczuleniu w gabinecie zabiegowym.
 

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na liftingu krocza, czy zwężeniu wejścia do pochwy przy użyciu specjalnej nici z haczykami. Nić umieszcza się w małych i płytkich nacięciach skóry krocza w obrębie tkanki podskórnej i płytko umiejscowionego pod skórą mięśnia. Zwykle wystarcza użycie 1 nici. Po zabiegu nić po kilku tygodniach zacznie się rozpuszczać, ale w obrębie tkanek przez które została przeprowadzona nastąpi przebudowa, dzięki czemu efekt liftingu pozostanie trwały.
 

Przeciwwskazania

Ostry stan zapalny pochwy i sromu
Zaburzenia krzepliwości krwi
Krwawienie miesiączkowe lub inne z pochwy
Choroba nowotworowa narządów płciowych
Ciąża
okres połogu

Parametry zabiegu

Czas trwania zabiegu: do 90 minut
Znieczulenie: znieczulenie miejscowe
Wymagane badania: aktualna cytologia (do 6 miesięcy), mikrobiologia (do 1 miesiąca)