• Kancelaria notarialna Pabianice, notariusz Pabianice, akty notarialne Pabianice
  • Kancelaria notarialna Pabianice, notariusz Pabianice, akty notarialne Pabianice
 
 
 
 
Laser i ginekologia estetyczna

 
Laser w medycynie stosuje się od ponad pół wieku, wkracza w każdą dziedzinę medycyny począwszy od chirurgii poprzez okulistykę, stomatologię , diagnostykę po terapię nowotworów metodą fotodynamiczną włącznie. Ginekologia a zwłaszcza ginekologia estetyczna również z powodzeniem wykorzystują działanie światła spójnego czyli lasera. W naszych gabinetach wykonujemy zabiegi:

- wysiłkowe nietrzymanie moczu – czyli mimowolny wyciek moczu podczas kaszlu, kichania czy śmiechu. Jest to bardzo powszechne i wstydliwe schorzenie, które możemy leczyć w małoinwazyjny sposób.
Opis zabiegu
 

- rewitalizację pochwy - Kobiety wraz z upływem lat zaczynają odczuwać coraz większy dyskomfort w miejscach intymnych. Znacznie zmniejsza się poziom nawilżenia a pochwa staje się luźniejsza. Te czynniki mają znaczący wpływ na obniżenie samooceny, ponieważ pogarsza się jakość współżycia seksualnego. Zaczynają również występować dolegliwości zdrowotne, takie jak otarcia, częste infekcje czy suchość pochwy. Rozwiązaniem problemu może być laserowa rewitalizacja ścian pochwy(obkurczenie).
Opis zabiegu
 
 
 
- modelowanie warg sromowych - W przypadku wiotkości warg sromowych większych czy ich zaniku możemy zaproponować zabieg ich wypełnienia przy pomocy preparatu kwasu hialuronowego. Preparat nie tylko daje efekt wolumetryczny(wypełnienie, powiększenie) ale również stymuluje produkcję nowego kolagenu a także nawadnia skórę i śluzówkę. Zabieg stosuje się w przypadku zmian związanych np. z szybką utratą wagi, zmniejszeniem się objętości komórek tłuszczowych w okolicach intymnych czy też zamian zachodzących w wyniku przebytych chorób czy niedoboru estrogenów przy menopauzie.
Opis zabiegu
 
 
 
- labioplastyka - Zbieg labioplastyki wykonujemy w przypadku przerostu bądź asymetrii warg sromowych mniejszych. Stanowi to kłopot nie tylko natury estetycznej, bowiem przerośnięte wargi sromowe mniejsze ulegają obrzękowi i otarciom, stając się źródłem dolegliwości bólowych i dyskomfortu. Ten wstydliwy problem może zostać rozwiązany zabiegiem labioplastyki. Zabieg wykonany przy użyciu wiązki lasera jest całkowicie bezpieczny i minimalnie inwazyjny.
Opis zabiegu