• Kancelaria notarialna Pabianice, notariusz Pabianice, akty notarialne Pabianice
  • Kancelaria notarialna Pabianice, notariusz Pabianice, akty notarialne Pabianice
 
 
 
 
Dr n. med. Anna Bartosińska-Dyc
 
 
Dr n.med. Anna Bartosińska-Dyc specjalizuje się między innymi w chorobach szyjki macicy, kolposkopii oraz w ginekologii ogólnej. Od 1996 roku jest związana z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki, gdzie w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej wykonuje kilkanaście zabiegów miesięcznie. Pani doktor jest gorącą zwolenniczką szczepień przeciwko HPV. W 2015 roku odbyła kurs laserowy, który zdecydował o jej poparciu dla leczenia laserem WNM a także dla rewitalizacji pochwy.

Dr.n.med Anna Bartosińska-Dyc chętnie i wyczerpująco tłumaczy swoim pacjentkom wszelkie zawiłości oraz niejasności. Jest lekarzem o dużym doświadczeniu medycznym, odbyła szkolenia, kursy i brała udział w konferencjach w całym świecie. Zdecydowana większość pacjentek wysoko ceni sobie wiedzę, umiejętności i ludzkie podejście Pani Doktor. Przybywa też panów, którzy w obawie przed zarażeniem się wirusem HPV szczepią się u dr. Anny i również oni dołączają do grupy zadowolonych pacjentów.

W 2016 roku dr.n.med. Anna Bartosińska-Dyc otworzyła drugą specjalizację z ginekologii onkologicznej.

Pani doktor od 2002 roku prowadzi również praktykę prywatną a w 2008 otworzyła Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICAN.
 
Wstecz